Vannitoa remont

Meie käest saate tellida kogu vannitoa remondi. Nõustame teid ruumi plaani tegemisel, plaatide valimisel kui ka nende säästlikul paigutamisel. Meie pikaajaline plaatimiskogemus tagab õige hürdoisolatsiooni paigalduse ning õigete segude kasutamise. Meie plaaditud põrandad kestavad kaua, on õigete kalletega ning tänu korrektsele aluspindade töötlusele ei tule plaadid aja jooksul lahti. 

Meilt saab tellida plaatimistöid, milleks tavapärasel plaatijal puuduvad oskused: suuremõõtmeliste või erikujuliste plaatide paigaldust, mosaiigi ladumist või eriti kõrgete hürdoisolatsiooninõuetega ruumide plaatimiseks ettevalmistamist, jmt. Need tööd nõuavad kogemust ja oskusi, kuldseid käsi ning õnnestuvad vaid kindlaid reegleid järgides ja õigeid töövõtteid kasutades.

Meisterviimistluse plaatijad on välja valitud aastate jooksul mitmesaja plaatija hulgast, kellel on pikaajalised kogemused ja kes teevad tööd vaid tippkvaliteediga. Kriisi ajal oleme veelkord välja sõelunud ja tööle jätnud ainult tipptasemel ja eriliste oskustega plaatijad. Tähtis on ka oskus klientidega suhelda ja tulla vastu kliendi erisoovidele. Näiteks juhul, kui soovitakse kahekomponentset vuuki, kontrastse värviga vuuki või üldse ilma vuugita tulemust.

Kuidas saavutada plaatimisel kestvalt hea tulemus?

Kestvalt hea tulemuse saamiseks tuleb plaatimisel arvestada mitmete faktoritega. Näiteks suuri plaate ei saa paigaldada samal moel kui väikseid ning ka niisketesse, kuivadesse ja miinustemperatuuriga pindadele tuleb paigaldada plaadid erineval moel arvestades hüdroisolatsiooni nõudeid ja temperatuuri muutusi. Väga tähtis on püsivalt hea tulemuse saavutamiseks ka aluspinna ettevalmistamise kvaliteet. 

Niiskete ruumide võtmesõna on hüdroisolatsioon

Kõikides vannitubades on oluline, et hüdroisolatsioon oleks tehtud nõuetekohaselt. Ebakompetentselt tehtud hüdroisolatsiooni tõttu jõuab niiskus maja konstruktsioonideni ja kahjustab neid. Näiteks kõik meie plaatijad on läbinud põhjaliku hüdroisolatsiooni koolituse. Neil on teadmised ja kogemused nii tavahüdroisolatsiooni kui kahekomponentse hüdroisolatsiooni paigaldamiseks. Hea tulemuse saamiseks kasutame näiteks eriti suure kasutatavusega duširuumides silikooni asemel Kiilto polüuretaanmassi Masa.

Õues kasuta plaatimiseks kahekomponentset hüdroisolatsiooni

Ka välistreppide plaatimisel on võtmesõnaks hüdroisolatsioon. Kahekomponentset hüdroisolatsiooni kasutame näiteks välistreppide graniidist plaatide paigaldamisel. Kuna teeme koostööd looduskivi müüjatega, siis aitame oma kliente ka graniidist plaatide valikul.

Suuremõõtmeliste plaatide paigaldamiseks kasuta kogenud meistrit

Suuremõõtmelised keraamilised plaadid muudavad vannitoa elegantseks ja väärikaks. Üldjuhul kasutatakse suuri plaate just suuremates ruumides, kuid suured plaadid sobivad ka väiksesse vannituppa. Selline sein mõjub ühtlasena ning vuugivahed ei torka silma. Nii tulevad suured pinnad ja mustrid hästi esile ning teevad ruumi suuremaks. Suurte plaatide paigaldajal peab aga olema piisavalt kogemusi ja oskusi, sest valesti paigaldatud plaadid võivad hakata mõranema, plaatide lõikamine on keerulisem, aluspind peab olema väga hästi ette valmistatud ning paigaldamisel peab kasutama õigeid segusid.

Suurte plaatide paigaldamisel kasutame ainult Mopei kahekomponentset plaadisegu , mis annab temperatuuri muutuste korral plaadi aluspinnale suure elastsuse ja tagab, et plaadid ei lähe katki. Kui suured plaadid paigaldada põrandaküttega ruumides tavalise plaadiseguga, siis temperatuurimuutuste mõjul tulevad plaadid lahti või pragunevad.

Suurt plaati ei saa paigaldada üks töömees ning selliste plaatide lõikamiseks tuleb kasutada spetsiaalseid plaadilõikureid.

Ühtlase lõpptulemuse saavutamiseks kasutatakse suuremõõtmeliste plaatide puhul kiilklamberkinnitussüsteemi, mis tagab kindla kvaliteedi.

Plaatimise lõpptulemus sõltub aluspinna täpsusest

Plaatimise lõpptulemus sõltub aluspinna täpsusest. Hea tulemuse tagamiseks pakume plaatimist tavapäraselt koos aluspindade ehitamise, ettevalmistamise või korrastamisega.

Kuidas valida õige plaat?

Enne plaadi ostmist konsulteeri paigaldaja või spetsialistiga. Keraamiliste plaatide valik on rikkalik: paigaldada saab nii ruumilise efektiga 3D plaate, kui erineva kujuga, näiteks kuusnurkseid plaate, 1,2 korda 2,6 meetrit suuremõõtmelisi plaate jne. Valida saab ka puidu-, betooni- ja metalliimitatsiooniga või välimuselt kangast ja vaipa meenutavaid plaate.

Oleme teinud pikka aega plaatimistöid ja see on loonud hea koostöö suuremate plaadimüüjatega Eestis. Praeguseks oskame kliendile soovitada eri tootjate plaadivalikust ruumi tingimustele sobivaid plaate. Lisaboonusena saab klient osa vaid Meisterviimistlusele pakutavast allahindlusest. Seetõttu on kliendil on kasulik plaadivalik enne ostu meiega kooskõlastada või plaadid üheskoos hulgimüüja laos välja valida.

Õige plaadi valimine annab ka kokkuhoidu, sest saame ruumi mõõte arvestades valida plaadid nii, et neid võimalikult vähe lõikamise tõttu raisku läheks. Samuti saame keerulise paigutuse puhul aidata välja arvestada täpsed vajaminevad plaadi kogused. Üsna sageli sõidame kliendiga koos hulgilattu ja valime üheskoos välja nii sobiva plaadi kui ka vuugisegu tooni.

Määrav on paigaldaja kogemuste pagas

Plaatimistöö eeldab korrektsust, eelnevalt projekti läbi mõtlemist ja materjali koguse planeerimist.

Meisterviimistluse plaatijatelt saab tellida ka eriti keerulisi plaatimistöid: suuremõõtmeliste või erikujuliste plaatide paigaldust, mosaiigi ladumist või eriti kõrgete hürdoisolatsiooninõuetega ruumide plaatimiseks ettevalmistamist. Need tööd nõuavad kogemust ja oskusi, kuldseid käsi ning õnnestuvad vaid kindlaid reegleid järgides ja õigeid töövõtteid kasutades.

Plaatimisel on oma tehnoloogia, mida peab teadma. See välistab plaatide raisku minemise ning tagab hea ja kauakestva lõpptulemuse.
Meisterviimistluse plaatijad on välja valitud aastate jooksul mitmesaja plaatija hulgast, kellel on pikaajalised kogemused ja kes teevad tööd vaid tippkvaliteediga. Kriisi ajal oleme veelkord välja sõelunud ja tööle jätnud ainult tipptasemel ja eriliste oskustega plaatijad.

Meisterviimistlusel on suur kogemus ka basseinide, spaade ja eriti intensiivset kasutust nõudvate ruumide plaatimisel. Meie hiljutine suurem objekt oli näiteks kahekomponentse hüdroisolatsiooni paigaldus ja plaatimistöö Paide spaas.
Tähtis on ka oskus klientidega suhelda ja tulla vastu kliendi erisoovidele. Näiteks juhul, kui soovitakse kahekomponentset vuuki, kontrastse värviga vuuki või üldse ilma vuugita tulemust.

Kui võtame ette seinte ehituse, hüdrosiolatsiooni ja plaatimistööd, siis sellega koos teostame ka santehnilised ja elektritööd. Klientidele meeldib, et nad saavad kogu vannitoa ehituse või uuendamise tellida ühest kohast: Meisterviimistlusest.

Küsi soodsat pakkumust:

Salvesta
Kasutaja küpsiste seaded
Loodame, et saate meie veebilehte segamatult kasutada. Kui te keelate kõik küpsised, võib tekkida lehe kasutatavuses tõrkeid.
Luba kõik
Keela kõik
Loe lisa
Analüütika
Tööriist mis analüüsib veebilehe efektiivsust ja statistikat.
Google Analytics
Kinnita
Keeldu
Unknown
Unknown
Kinnita
Keeldu